Více informací
MENUmenu
telefon

+420 777 103 769

NAPIŠTE NÁM

TECHNICKO - VÝROBNÍ PRACOVNÍK

Firma WINDOW servis s.r.o., kterou zákazníci znají pod značkou OBLEČ OKNO, je jednou z největších českých společností specializujících se na dodatečné opláštění EUROOKEN.

Chcete posílit náš tým a stát se součástí naši rostoucí rodiny? Chcete pracovat v období duben – říjen a od listopadu do března relaxovat ? Chcete mít perspektivní práci s nadstandardním finančním ohodnocením a podílet se na tom nejlepším, co český oknařský trh nabízí? Pak neváhejte a přidejte se k nám. Rádi Vás přivítáme v našem rodinném kolektivu.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • příprava zakázek
  • návrh technického řešení
  • zaměření opláštění u zákazníka
  • příprava výrobní dokumentace
  • evidence skladového hospodářství
  • částečně výroba opláštění

Co Vám nabízíme?

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti s rodinným přístupem
  • nadstandardní platové podmínky
  • zajímavou práci v období duben – říjen
  • placené volno v období listopad – březen
  • profesní zaškolení
  • vhodné i pro OSVČ

Co od Vás požadujeme?

  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • manuální zručnost
  • pozitivní přístup k práci
  • technické myšlení
  • SŠ technického směru a praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B

Od kdy u nás můžete začít pracovat?

Na termínu nástupu se můžeme domluvit osobně

NAPIŠTE NÁM

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.

ilustrace

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů (více informací zde)