Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
MENUmenu
telefon

+420 777 103 769

NAPIŠTE NÁM

Celohliníkové protihmyzové sítě

Z důvodu navýšení kvality a rozsahu nabízených služeb přistoupila společnost OBLEČOKNO.cz v letošním roce k výrobě vlastních celohliníkových protihmyzových balkonových i okenních sítí. Zákazníkovi tak poskytujeme vysoce kvalitní český výrobek za přijatelnou cenu.

Hliníkové opláštění oken s celohliníkovou protihmyzovou okenní sítí. Kvalitní celohliníkové protihmyzové a balkónové sítě.

Výhody našich sítí

Široká škála barev a vzorů

Sítě jsou dodávány v barevném provedení DEKORAL s cca 22 různými vzory dřevodekorů, PREMIUM METALLIC a celou škálou barev RAL. To znamená ve stejných barvách, jako systém hliníkového opláštění oken. S našimi sítěmi dostáváte nejen eleganci a praktičnost, ale i dlouhodobou odolnost a ochranu, kterou podporujeme zárukou v délce 60 měsíců (pro balkónové sítě) a 100 měsíců (pro okenní sítě).

Bezúdržbové & odolné

Do sítí dodáváme síťovinu se sklovláknovým jádrem potaženým antistatickým plastem, který zabraňuje zachytávání prachu a pylu na síťovině. To zaručuje jednoduchou údržbu síťoviny. Síla vlákna je 0,28 mm a rozměr oka je 1,5 x 1,5 mm. U balkónových dveří lze použít PET síťovinu, která je výrazně pevnější a odolává i poškození domácími mazlíčky, pro které můžeme vytvořit i průchody sítí.

Dva typy protihmyzových sítí

Balkónové sítě

Naše balkónové sítě jsou specifické nejen vysokou tuhostí, které dosahujeme použitím taženého hliníkového profilu BD 49.12, ze slitiny ALMgSi0,5 F-25 s vysoce kvalitní povrchovou úpravou práškovým lakováním barvami TIGER a DECORAL SYSTEM, ale také tím, že technologie jejich výroby je téměř shodná s výrobou hliníkových oken s podobnou tuhostí.

Rámy jsou spojovány pod úhlem 45° a při jejich výrobě není použit jiný materiál, než výše uvedená hliníková slitina a to i na masivní, profilovaný rohovník, který je integrovaný do dutiny profilu, poté prolepen PU lepidlem a zalisován na rohovacím lisu. To zaručuje sítím vysokou pevnost, dlouhodobou životnost a hlavně tvarovou stálost (síť se takzvaně nesvěsí), což většinou bývá největším problémem balkónových sítí. Rovněž panty jsou vyrobeny ze shodné hliníkové slitiny a jejich čepy pak z nerezové oceli. Dveřní síť je zpevněna středovou příčkou BD 79.12 s integrovaným madlem, kterou vkládáme do dveří standardně ve výši 900 mm, nebo dle individuálního přání zákazníka tak, aby například zakrývala poutec balkónových dveří, nebo byla v návaznosti na vedlejší stavební prvky.

Těsnost sítě je zvýšena integrovanými těsnícími kartáčky po celém obvodu rámu. Kartáčky nejsou lepené, ale vsunuté do drážky ještě před zalisováním. Tím je zabezpečena jejich stálost po celou dobu užívání sítě. Pro zvýšení estetiky a komfortu užívání používáme místo klasických bodových magnetů integrovanou magnetickou lištu vsunutou do drážky podobně jako těsnící kartáčky.

Celohliníkový rám okenní protihmyzové sítě s kartáčky. Masivní hliníkový profilovaný rohovník v celohliníkové konstrukci okenních protihmyzových sítí.

Okenní sítě

Naše okenní sítě jsou specifické zejména v tuhosti, které dosahujeme použitím taženého hliníkového profilu KR 30.09, ze slitiny ALMgSi0,5 F-25 s vysoce kvalitní povrchovou úpravou práškovým lakováním barvami TIGER. Rámy jsou spojovány pod úhlem 45° a při jejich výrobě není použit jiný materiál, než výše uvedená hliníková slitina, a to i na masivní rohovník, který je integrovaný do dutiny profilu a který je jinak běžně vyráběn z plastu. To zaručuje sítím vysokou pevnost a dlouhodobou životnost. Kvalita použitých materiálů nám dovoluje vyrobit okenní sítě velkých rozměrů bez použití středové výstužné příčky.

Díky rozměrové variabilitě nerezových příchytek je možno sítě namontovat nejen na systém hliníkového opláštění, ale i na jakékoli dřevěné či plastové okno. Úchytky jsou standardně potaženy ochrannou vrstvou, aby nemohlo dojít k poškození okna při montáži a demontáži.

Celohliníkové okenní a balkonové sítě k instalaci na dřevěná, plastová i hliníková okna. Kvalitní celohliníková konstrukce okenních a balkonových protihmyzových sítí.

NAPIŠTE NÁM

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Máte dotaz k renovaci oken? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.

ilustrace

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů (více informací zde)